Przejdź do treści

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego

San Marino

Niedzielny poranek zaczęliśmy ona śniadania, a w czasie wolnym mogliśmy uczestniczyć w mszy w kościele Świętych Apolinarego i Piusa V.

Po południu zawitaliśmy w  zjawiskowym San Marino🇸🇲.

Jest to przepiękne państwo, którego stolicą również jest San Marino. 

Zobaczyliśmy zachowane mury obronne oraz głowny kościół w San Marino, Bazylikę świętego Maryna.

Następnie udaliśmy się na punkt widokowy zrobić grupowe zdjęcie ❤️📸.

Na koniec pobytu w mieście mieliśmy czas na zakup pamiątek, wypicie kawy i zjedzenie tiramisu.

Dzisiejszy dzień zakończyliśmy integracyjnym ogniskiem przy zachodzie słońca i muzyce.🌅

Projekt nr 2025-1-PL01-KA121-SCH000314409 dofinansowany przez Unię Europejską 🇪🇺.