Niedzielny poranek zaczęliśmy ona śniadania, a w czasie wolnym mogliśmy uczestniczyć w mszy w kościele Świętych Apolinarego i Piusa V.
Po południu zawitaliśmy w zjawiskowym San Marino
.
Jest to przepiękne państwo, którego stolicą również jest San Marino.
Zobaczyliśmy zachowane mury obronne oraz głowny kościół w San Marino, Bazylikę świętego Maryna.
Następnie udaliśmy się na punkt widokowy zrobić grupowe zdjęcie 
.
Na koniec pobytu w mieście mieliśmy czas na zakup pamiątek, wypicie kawy i zjedzenie tiramisu.
Dzisiejszy dzień zakończyliśmy integracyjnym ogniskiem przy zachodzie słońca i muzyce.
Projekt nr 2025-1-PL01-KA121-SCH000314409 dofinansowany przez Unię Europejską
.

