Przejdź do treści

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego

Bolonia

Po porannym śniadaniu mieliśmy dwie godziny czasu wolnego. Wielu uczniów wykorzystało tę okazję, aby wybrać się na plażę i skorzystać ze słonecznej pogody  Po czasie wolnym przyszedł czas na obiad, a następnie wyjazd do Bolonii,… Dowiedz się więcej »Bolonia

San Marino

Niedzielny poranek zaczęliśmy ona śniadania, a w czasie wolnym mogliśmy uczestniczyć w mszy w kościele Świętych Apolinarego i Piusa V. Po południu zawitaliśmy w  zjawiskowym San Marino. Jest to przepiękne państwo, którego stolicą również jest… Dowiedz się więcej »San Marino