Przejdź do treści

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego

Rozgrywki włosko-polskie, ERASMUS+


Leszczyńska Kinga
Załącznikiniedz., 17 maj, 16:08 (1 dzień temu)
do mnie

Dzień 15-go maja rozpoczął się o 9:50 wizytą we włoskim liceum, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach dotyczących odnawialnych źródeł energii. Lekcje były bardzo ciekawe i pozwoliły nam dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o ekologii oraz nowoczesnych sposobach pozyskiwania energii 🇵🇱🤝🇮🇹

Po zajęciach spędziliśmy czas z włoskimi uczniami, grając razem w siatkówkę. Mecz był niezwykle emocjonujący i pełen sportowych wrażeń 🏐🏆

Po zaciętej rywalizacji udało nam się wygrać puchar, co sprawiło nam ogromną radość i satysfakcję. Szczęśliwi wróciliśmy na obiad, a następnie mieliśmy czas wolny. Niektórzy postanowili wykorzystać go na wyjście do oceanarium, gdzie mogli podziwiać różne gatunki morskich zwierząt i miło spędzić czas 🪼🐠

Wieczorem, po kolacji, na panią profesor Agnieszkę czekała mała niespodzianka urodzinowa. Przygotowano tort, a wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy „Sto lat” 🎂🎉 Był to bardzo miły i wzruszający moment, który zakończył ten pełen wrażeń dzień.

Projekt nr 2025-1-PL01-KA121-SCH000314409 dofinansowany przez Unię Europejską 🇪🇺.