Leszczyńska Kinga | niedz., 17 maj, 16:08 (1 dzień temu) | ||
do mnie![]() | |||
Dzień 15-go maja rozpoczął się o 9:50 wizytą we włoskim liceum, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach dotyczących odnawialnych źródeł energii. Lekcje były bardzo ciekawe i pozwoliły nam dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o ekologii oraz nowoczesnych sposobach pozyskiwania energii 


Po zajęciach spędziliśmy czas z włoskimi uczniami, grając razem w siatkówkę. Mecz był niezwykle emocjonujący i pełen sportowych wrażeń 

Po zaciętej rywalizacji udało nam się wygrać puchar, co sprawiło nam ogromną radość i satysfakcję. Szczęśliwi wróciliśmy na obiad, a następnie mieliśmy czas wolny. Niektórzy postanowili wykorzystać go na wyjście do oceanarium, gdzie mogli podziwiać różne gatunki morskich zwierząt i miło spędzić czas 

Wieczorem, po kolacji, na panią profesor Agnieszkę czekała mała niespodzianka urodzinowa. Przygotowano tort, a wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy „Sto lat” 
Był to bardzo miły i wzruszający moment, który zakończył ten pełen wrażeń dzień.
Projekt nr 2025-1-PL01-KA121-SCH000314409 dofinansowany przez Unię Europejską
.
niedz., 17 maj, 16:08 (1 dzień temu)





