Wczoraj w Radzyniu Podlaskim odbyło się spotkanie z podróżnikiem Dawidem Andersem, prowadzącego programy podróżnicze „Ciężarówką przez…”. Gość opowiadał o niezwykłej wyprawie do Amazonii, podczas której razem z bratem Hubertem przez sześć miesięcy przemierzali Amazonkę na rowerach. Spotkanie było pełne ciekawych historii, przygód i opowieści o trudach ekspedycji oraz życiu w amazońskiej dżungli. Wydarzeniu towarzyszyła także promocja książki opisującej tę wyjątkową podróż. Na zakończenie Dawid Andres przekazał również specjalne pozdrowienia dla społeczności Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego. Pozdrowienia dla Naszego LO nagrał Tomasz Makaruk.