Przejdź do treści

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego

Kolejny dzień w słonecznej Grecji

Za nami kolejny dzień w słonecznej Grecji, która zaskoczyła nas dzisiaj wyjątkowo piękna pogodą. To był jeden z prezentów, które czekały na nas z okazji Dnia Dziecka.

Nasi wspaniali opiekunowie zadbali o to, aby z przytupem spędzić ten dzień. Od rana mieliśmy okazję wziąć udział w igrzyskach olimpijskich na plaży, które zorganizowały Panie Dorota Plewka, Anna Butrym i Jolanta Czopińska. Uczestnicy zmierzyli się w przeróżnych konkurencjach min. wyścigi z piłką, budowanie wież z przedmiotów  znajdujących się na plaży czy też zawody w wykonywaniu deski i wiele innych! Było gorąco!

Reszta uczniów wiernie kibicowała swoim drużynom spędzając miło czas na kocykach. Niektórzy z nich oddali się pasji i zaangażowali się w rysowanie, robienie zdjęć i malowanie na piasku 

Atmosferę podkręcili reporterzy z klasy 3C, którzy przeprowadzili emocjonalny wywiad z kibicami i uczestnikami igrzysk. Ich starania nie poszły na marne!!! Efekty ich trudów wiernie nagrywała Pani Kinga Leszczyńska i Pani Ewelina Pocztarska. To była wyrównana walka, każdy uczestnik z pewnością dał z siebie wszystko! 

Po aktywnościach sportowych poszliśmy poopalać się na plaży i lepiej poznać się z falami pięknego morza Egejskiego. 

To nie koniec niespodzianek! Pan Przemek zaskoczył nas słodkim poczęstunkiem, który mimo warunków pogodowych z pewnością nie jednemu poprawił humor. Kolejnym punktem dzisiejszego dnia była wycieczka do Litochoro do wąwozu Enipeas. To był zamiennik naszych zajęć z Panem Pawłem, które z racji naszego święta, zostały odwołane! 

Z uśmiechem na twarzy wybraliśmy się na kolejną Grecka przygodę. To zdecydowanie rozruszało wszystkich uczestników, nie obeszło się bez rozmów, żartów i pozytywnej energii! No i oczywiście wielu zdjęć! Piękne widoki górskie naładowały wszystkich na dalsze dni naszego projektu! 

Dzień zakończyliśmy wspólnie spędzonym czasem przy ognisku, który zintegrował wszystkich! I na pewno jeszcze bardziej, podgrzał atmosferę!!! 

Zapraszamy do naszej fotorelacji 
Dominika Adamowicz 3a
Karolina Bołba 3a
Anna Bojaczuk 3b
Ola Matejek 3b

Wyjazd edukacyjny do Grecji w ramach projektów nr 2021-1-PL01-KA121-SCH-000006515 oraz 2022-1-PL01-KA121-SCH-000063815 Erasmus+