Przejdź do treści

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego

Dotarliśmy do Włoch!

Po długiej podróży wreszcie dotarliśmy do ciepłych i słonecznych Włoch 🇮🇹🌞

Po zakwaterowaniu w hotelu i krótkim odpoczynku udaliśmy się na obiad 🍕

Następnie zapoznaliśmy  się z zasadami programu, poznawaniem szkoły partnerskiej. Około godziny 15 wyruszyliśmy na dwugodzinny spacer, poznajac nowe otoczenie odkrywaliśmy uroki miasta Cattolica. Zobaczcie w jakim pięknym mieście przyjdzie nam spędzić dwa tygodnie 🥰.

Po powrocie mieliśmy chwilę czasu wolnego oraz zjedliśmy wspólną kolacją o godzinie 19. Włoskie przysmaki przypadły nam do gustu!

Po kolacji wraz z naszymi opiekunami wyruszyliśmy na plażę i graliśmy w siatkówkę. Był to pierwszy czas na integrację oraz budowanie relacji w grupie, rozwijanie kompetencji językowych podczas gry terenowej. 

Tak minął pierwszy dzień naszej włoskiej przygody w ramach programu Erasmus+. 

Projekt nr 2025-1-PL01-KA121-SCH000314409 dofinansowany przez Unię Europejską 🇪🇺.