Po długiej podróży wreszcie dotarliśmy do ciepłych i słonecznych Włoch 
.
Po zakwaterowaniu w hotelu i krótkim odpoczynku udaliśmy się na obiad
.
Następnie zapoznaliśmy się z zasadami programu, poznawaniem szkoły partnerskiej. Około godziny 15 wyruszyliśmy na dwugodzinny spacer, poznajac nowe otoczenie odkrywaliśmy uroki miasta Cattolica. Zobaczcie w jakim pięknym mieście przyjdzie nam spędzić dwa tygodnie
.
Po powrocie mieliśmy chwilę czasu wolnego oraz zjedliśmy wspólną kolacją o godzinie 19. Włoskie przysmaki przypadły nam do gustu!
Po kolacji wraz z naszymi opiekunami wyruszyliśmy na plażę i graliśmy w siatkówkę. Był to pierwszy czas na integrację oraz budowanie relacji w grupie, rozwijanie kompetencji językowych podczas gry terenowej.
Tak minął pierwszy dzień naszej włoskiej przygody w ramach programu Erasmus+.
Projekt nr 2025-1-PL01-KA121-SCH000314409 dofinansowany przez Unię Europejską
.


