Po porannym śniadaniu mieliśmy dwie godziny czasu wolnego. Wielu uczniów wykorzystało tę okazję, aby wybrać się na plażę i skorzystać ze słonecznej pogody 
Po czasie wolnym przyszedł czas na obiad, a następnie wyjazd do Bolonii, gdzie zwiedziliśmy wiele zabytków oraz podziwialiśmy widoki zapierające dech w piersiach.
Na zakończenie pobytu w mieście mieliśmy chwilę wolnego czasu, aby spróbować włoskiego jedzenia oraz kupić pamiątki.
Dzisiejszy dzień zakończyliśmy wspólną kolacją.
Projekt nr 2025-1-PL01-KA121-SCH000314409 dofinansowany przez Unię Europejską
.




