Przejdź do treści

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego

Logo

Liceum Ogólnokształcące

im. gen. Władysława Sikorskiego

Poznaj nas bliżej

Strefa ucznia

Social media

Warsztaty edukacyjne na AWF

Po raz kolejny młodzież naszej szkoły z klas drugich, trzecich i czwartych w dniu 14.12.2023 r. w ramach projektu AWFbp ,,Oferta edukacyjna Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podl – Akademia bliżej Was” miała możliwość uczestniczenia  w warsztatach edukacyjnych.

Po przedstawieniu informacji o uczelni oraz o możliwościach rozwoju edukacyjnego (wybór kierunków studiów) przez panią prodziekan dr Annę Bodasińską, uczniowie wzięli udział w zajęciach praktycznych. Pierwsze zajęcia poprowadził dr Paweł Wołosz na temat ćwiczeń koordynacyjnych wykorzystywanych w grach zespołowych.

Po przerwie na posiłek druga część warsztatów edukacyjnych dotyczyła technik relaksacyjnych i uważności relaksacji. Uczniowie poznali techniki wygaszania, pobudzania nerwowego i przeciwdziałania stresowi. Zajęcia prowadziła pani mgr Weronika Grantham.

Na koniec naszego pobytu na uczelni młodzież została oprowadzona po strategicznych punktach uczelni. Uczniowie obejrzeli ROBiR( Regionalny Ośrodek Badań i Rozwoju), Medical SPA, bazę sportową uczelni( pływalnie, hale sportowe), gabinety kosmetologii i fizjoterapii.

Naszą wycieczkę zakończyliśmy w czytelni, gdzie wręczone zostały nam certyfikaty, drobne upominki i mogliśmy zrobić wspólne zdjęcie.

Dziękujemy uczelni za profesjonalizm i miłą atmosferę.