Lubelski Salon Maturzystów 2021 - Dołącz do wydarzenia!

Zachęcamy Maturzystów do wzięcia udziału w Lubelskim Salonie Maturzystów 2021, który odbędzie się 16 września w godz. 10.00-15.00 w formule online. Możecie dołączyć do wydarzenia, poznać oferty uczelni, zasady rekrutacji na studia, dowiedzieć się wszystkiego, co powinniście wiedzieć o maturze 2022. Każdego dnia omówiony będzie jeden przedmiot, w sumie 10 przedmiotów.

Podczas Salonu otrzymacie komplet informacji o:

• maturze 2022 z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania poprowadzą eksperci okręgowych komisji egzaminacyjnych;
  • kierunkach studiów i nowych specjalnościach – inspirujące spotkania ze studentami i pracownikami nauki;
  • skutecznej nauce na ostatniej prostej i zasadach tworzenia strategii prowadzącej do dobrego wybory uczelni i kierunku studiów – webinary poprowadzą doświadczeni doradcy kariery.

Przedstawiciele uczelni będą czekali na Wasze pytania na wirtualnych stoiskach szkół.

Szkoła została zgłoszona do Salonu 1 września, teraz kolej na Was – wymagana jest indywidualna rejestracja każdego maturzysty. Wychowawca otrzyma link polecający, który roześle swoim uczniom celem zarejestrowania klasy. Więcej informacji u wychowawcy (3d, 3e, 3f).

Ważne linki:

1. Strona główna: Salon Maturzystów Perspektywy 2021 ONLINE (salonmaturzystow.pl)
  2. Program ramowy: Salon Maturzystów Perspektywy 2021 ONLINE (salonmaturzystow.pl)
  3. Informator dla Maturzystów 2022 w formie ebooka, edycja 2021: Informator dla Maturzystów 2021 (perspektywy.pl)
  4. Bezpłatna rejestracja: Salon Maturzystów Perspektywy 2021 ONLINE (salonmaturzystow.pl)