Zapraszamy do czytelni szkolnej na prezentację wierszy Waszego kolegi Bartka Kiryluka z kl. 2e. Zachęcamy także do przeczytania recenzji napisanej przez Waszą koleżankę Olę Semeniuk z kl. 2e (tekst zamieszczony został na stronie internetowej naszego liceum). Obie akcje zarówno „Polecam Ci”, jak i „Młodzi aktywni i kreatywni” znalazły już pierwszych chętnych uczniów. Ola i Bartek za prezentację swoich umiejętności i uzdolnień uzyskali po 15 punktów plusowych z zachowania oraz mamy nadzieję Wasze uznanie.

Zachęcamy wszystkich do angażowania się w akcje organizowane przez bibliotekę szkolną. Nagradzamy każdy przejaw zainteresowania czy aktywny udział w przedsięwzięciach biblioteki. Czekamy także na Wasze pomysły, jak się zorganizować i zaprezentować, jak wspólnie działać i rywalizować w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii i związanych z nią obostrzeń.

Małgorzata Kowalczyk i Ewa Zygmunt – nauczyciele bibliotekarze