18.XI. 2019 r. na pływalni I LO im. J.I. Kraszewskiego odbył się Finał Powiatu i Rejonu w indywidualnym i drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców- Licealiada. Naszą szkołę reprezentowała zarówno sztafeta dziewcząt, która zajęła I miejsce w powiecie i III miejsce w rejonie oraz sztafeta chłopców- II miejsce w powiecie i VI w rejonie.
Indywidualnie na dystansie 50 m. stylem grzbietowym Sandra Woch zajęła III miejsce w rejonie, kwalifikując się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Lublinie 4.XII.2019roku.Ponadto Wiktoria Piech na dystansie 50 m. stylem klasycznym zajęła VI miejsce, Julia Świderska -50m. stylem klasycznym- V miejsce, Angelika Urbaniuk - 50m. stylem dowolnym- VI miejsce w rejonie.
Wśród chłopców Radosław Syryjczyk zajął VI miejsce na dystansie 50m. stylem dowolnym, Jakub Domański VII miejsce, Mikołaj Syryczyk IX miejsce, Konrad Górecki -50 m. stylem motylkowym- IX miejsce i Szymon Marczuk 50 m. stylem klasycznym- XI miejsce w rejonie.

Skład sztafety dziewcząt: Piech Wiktoria, Olesiejuk Aleksandra, Jakubska Martyna, Świderska Julia, Woch Sandra, Urbaniuk Angelika i Nowosielska Ilona.
Skład sztafety chłopców: Syryczyk Mikołaj, Marczuk Szymon, Syryjczyk Radosław, Szcześniak Norbert, Górecki Konrad i Domański Jakub.