W dniach od 10.10. do 08.11. 2022 roku na terenie naszej szkoły po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla schroniska " AZYL" w Białej Podlaskiej. Została zorganizowana przez uczniów działających w szkolnym wolontariacie. Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych rzeczy w tym (karmy, smyczy, słomy, obroży i koców) dla podopiecznych ww. organizacji. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc oraz zwrócić uwagę, na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu zimowego.  W imieniu pracowników schroniska AZYL i ich podopiecznych, składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu. Zachęcamy również, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć również możliwość adopcji czworonoga ze schroniska, bo przecież czworonożny przyjaciel nie ma metki z logo marki.