...niech te słowa staną się inspiracją dla wszystkich naszych uczniów.

Takiego właśnie sformułowania użyła podczas dzisiejszego spotkania z młodzieżą z klas 3d i 3b, pani Eliza Hamruk – absolwentka naszej Szkoły z roku 2016 i tegoroczna absolwentka Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pani E. Hamruk ukończyła w 2016 r. klasę biologiczno – chemiczną w międzyrzeckim Liceum i rozpoczęła studia, które sprawiły jej ogromną satysfakcję. Jak podkreśliła w swojej wypowiedzi – nigdy nie korzystała z żadnych korepetycji, sukces wypracowała systematyczną pracą i właściwą organizacją czasu. Jej osoba jest doskonałym dowodem na to, że jeśli ma się sprecyzowane cele, to na pewno uda się je osiągnąć.

Nasza wspaniała absolwentka opowiedziała koleżankom i kolegom z biol – chemu o przygotowaniach do matury, czasie studiów oraz stażu, który właśnie rozpoczęła. Młodzież słuchała z zainteresowaniem, o czym świadczyła duża ilość zadanych pytań.

Dziękując za wizytę w naszej szkole życzymy Pani Elizie dalszych sukcesów!!!

Iwona Szaroń