W dniach 4-5 grudnia 2015 r. nasi licealiści po raz drugi uczestniczyli w akcji Lubelskiego Banku Żywności wspierającej najbardziej potrzebujące rodziny, aby zapewnić wszystkim godne przeżywanie świąt Bożego Narodzenia.

Z Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Wł. Sikorskiego w Świątecznej Zbiórce Żywności 2015 wzięło udział 80 wolontariuszy, uczniów klas Ia, Ib, Ic, IIc, IId, IIe, IIIa, IIIb, IIIc, IIId, dzięki którym zbieranie produktów spożywczych w Międzyrzecu Podlaskim było możliwe.
Odzew uczniów na prośbę organizatorów był nadzwyczajny. Bez wahania poświęcili swój czas i podjęli trud pomocy ludziom potrzebującym.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim klientom międzyrzeckich sklepów, którzy tak hojnie dzielili się zakupionymi produktami. Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie.
Osobiście składam jeszcze raz serdeczne podziękowanie naszym wolontariuszom za tak liczny udział w tej ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy.

Barbara Stańczuk-Kalinowska