Ogłaszamy szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę i życzenia bożonarodzeniowe w języku rosyjskim. W konkursie mogą wziąć udział zainteresowani uczniowie z klas I-II uczący się języka rosyjskiego. Twórcy najciekawszych prac otrzymają pozytywną ocenę z przedmiotu oraz atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegółowe informacje zawarte są w umieszczonym poniżej regulaminie.

Przypominamy, że 26 listopada 2015 roku odbędzie się w naszej szkole kolejne spotkanie z rodzicami w ramach tzw. otwartego czwartku.

Wszyscy nauczyciele będą dostępni na indywidualnych konsultacjach między godziną 17:00 a 18:00.

Serdecznie zapraszamy!

Uczennica klasy IIIB Eliza Hamruk otrzymała nagrodę „Bialskie Talenty” za rok 2014.  Już od 15 lat Starosta Bialski nagradza osoby wyróżniające się w dziedzinie nauki, sportu bądź kultury. Podsumowanie tegorocznego konkursu odbyło się 20.11.2015 r. w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu podczas uroczystej Gali Kultury. Eliza otrzymała tę prestiżową nagrodę za osiągnięcia naukowe. Tym bardziej cieszy ten fakt, ponieważ w bieżącym roku złożono aż 40 wniosków.  Eliza otrzymała imponującą statuetkę, a także dyplom oraz nagrodę pieniężną. Podziękowania z rąk Starosty – pana Tadeusza Łazowskiego odebrali też rodzice: państwo Bożena i Jan Hamrukowie oraz opiekunowie Elizy: pani Anna Butrym oraz ks. Paweł Madaliński.

Galę Kultury występem uświetniła występem Aleksandra Kalinka z klasy IIB.

W niedzielę 22 listopada UKS Międzyrzecka Trójka LO Sikorski w Lidze Wojewódzkiej Juniorów pokonała Cisy Nałęczów 3:1.

Na rozwiązania zadań czekamy do 22. 12. 2015 r.

Kartka powinna zawierać: imię i nazwisko ucznia, klasę oraz rozwiązania wszystkich lub wybranych zadań. Rozwiązania bez wskazanego właściciela nie będą brane pod uwagę.  Przypominamy też, że nagrodą w konkursie jest CZYTNIK E-BOOK!