Pierwsze miejsce zdobył Damian Korólczyk uczeń kalsy 2c natomiast trzecie miejsce wywalczyła Wikoria Kopron uczennica klasy 1a.

Milo nam poinformować, że uczniowie naszego liceum kolejny raz osiągnęli sukcesy w X Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Ireny Golec „Czerwona Róża dla Niej”.
W kategorii „Poezja” Wiktoria Kopron z klasy Ia zajęła I miejsce, natomiast Małgorzata Szkuta z klasy IIIc – III miejsce. W kategorii „Proza” Paulina Pożarycka z klasy IIIa zajęła I miejsce, zaś Weronika Drygiel z klasy Ib otrzymała wyróżnienie. 5 listopada 2017 r. uczennice uczestniczyły w gali wręczenia nagród. Uroczystość miała miejsce
w Kąkolewnicy. Laureaci otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Konkurs od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej cieszy sukces naszych licealistek. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich talentów!

W dniu 9.11.17r. klasy 2A, 2B i 3A razem z opiekunami: p. Iwoną Szaroń, p. Katarzyną Kukawską, p. Bożeną Lesiuk i p. Małgorzatą Grudniewską uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Na początek obejrzeliśmy film pt."Listy do M 3". Polecamy wszystkim ten ciepły, klimatyczny film! Następnym i najważniejszym punktem wycieczki był Sejm, w którym razem z posłem Stanisławem Żmijanem zwiedziliśmy salę plenarną i dowiedzieliśmy się o funkcjonowaniu naszego parlamentu. Z sejmu udaliśmy się do Wilanowa, gdzie podziwialiśmy "Królewski ogród światła". Wizyta w Warszawie nie mogła odbyć się bez czasu wolnego w galerii :)
Serdecznie dziękujemy panu posłowi Stanislawowi Żmijanowi za zorganizowanie nam żywej lekcji wiedzy o społeczeństwie.

Licealistą października został Maciej Oleksiuk z klasy 1b.

7 listopada 2017 r. w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów z województwa lubelskiego.
To zaszczytne wyróżnienie otrzymał uczeń naszego liceum Damian Korólczyk z klasy II C.