Klasa 2C zainspirowana literacko - artystycznymi nurtami pozytywistycznymi poznanymi w pierwszym semestrze nauki języka polskiego, podjęła się wyzwania stworzenia wystawy fotograficznej w stylu realistycznym ukazującej codzienność licealistów. Życie w murach szkoły nie należy do najprostszych. Każdego dnia uczniowie zmagają się z różnymi trudnościami i przeróżnymi emocjami. Klasa chciała pokazać kilka ujęć uniwersalnych tematów w nieprzerysowany sposób, zgodnie z duchem realizmu. Za ekspozycję posłużyły im pudełka z recyklingu. Wszyscy staramy się przecież być eko!
Klasa składa podziękowania pani Ewelinie Pocztarskiej za opiekę merytoryczną i zawsze życzliwej pani Ewie Zygmunt za pomocną dłoń w przygotowaniu swojej mini-wystawy.
Projekt jest gotowy do oglądania przez cały marzec w czytelni. Serdecznie zapraszamy!