24 października 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie odbył się finał VII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym- Parczew 2019 skierowanej do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Olimpiadę swoim honorowym patronatem objął Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Uniwersytet Medyczny w Lublinie.

Zwycięzcami tegorocznej edycji olimpiady zostali uczniowie liceów. I miejsce zdobyła uczennica liceum w Parczewie, Natalia Kalisz. Miejsce II przypadło uczniowi kl. III C Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu, Rafałowi Stepulakowi , a III miejsce Izabeli Kozłowiec ucz. kl. II B również naszego liceum. Zwycięzcom gratulujemy !!!

Do etapu szkolnego przystąpiło 17 uczniów naszego liceum.

W etapie powiatowym, który odbył się w naszym liceum w dniu 10 października szkołę reprezentowali: Aleksandra Osak kl. II B, Izabela Kozłowiec kl. II B i Rafał Stepulak kl. III C.