Dnia 28.03.2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Międzyrzecu Podl. odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej we współpracy z PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podl. pod patronatem Starosty Bialskiego. W konkursie wzięło udział 19 uczniów z czterech szkół ponadgimnazjalnych powiatu bialskiego. Celem konkursu była popularyzacja idei olimpijskiej oraz poszerzenie wiedzy z zakresu historii sportu i zimowych igrzysk olimpijskich. W konkursie I miejsce zajęła Joanna Stepaniuk z LO Sikorski, która otrzymała dyplom oraz puchar Rektora PSW w Białej Podl. Dla dziesięciu najlepszych uczniów Starosta Bialski pan Mariusz Filipiuk ufundował wycieczkę do Muzeum Sportu i Turystyki PKOL w Warszawie. W najlepszej dziesiątce znaleźli się również: Julia Pietruszka, Katarzyna Niestoruk, Paulina Radecka z LO w Międzyrzecu Podl., Natalia Ozga, Ewelina Karpiuk z LO Wisznice, Katarzyna Chmielewska, Angelika Wnukowicz, Maksymilian Oksiejuk i Paweł Nast z ZSE w Międzyrzecu Podl. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.:)