Etap rejonowy XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż miał miejsce 28 stycznia 2019 roku , o godzinie 10:00, w siedzibie Oddziału Rejonowego PCK w Radzyniu Podlaskim.

Obowiązywały dwie kategorie wiekowe.

Kategoria I (uczniowie siódmych i ósmych klas szkoły podstawowej oraz uczniowie trzeciej klasy gimnazjum)

Kategoria II (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych)

Uczestnicy zmagali się z testem zawierającym 30 pytań na temat zdrowego stylu życia.

Zwyciężyły uczennice naszego liceum przygotowane przez szkolną pedagog Annę Butrym.

Pierwsze miejsce zajęła Iga Łukasiewicz z klasy III B, a trzecie miejsce Katarzyna Piotrowicz z klasy II B.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemyi jednocześnie informujemy, że etap okręgowy odbędzie się 15 marca 2019 w siedzibie Lubelskiego Oddziału Okręgowego PCK  w  Lublinie.