Dnia 21.11.2018r. w Terespolu odbył się finał powiatu w piłce nożnej halowej chłopców.
W zawodach startowało 7-m szkół ponadgimnazjalnych: ZSE, ZST i LO z Międzyrzeca Podlaskiego, ZS z Janowa Podlaskiego, ZS z Małaszewicz, ZS CKR z Leśnej Podlaskiej i LO z Wisznic. Mistrzem powiatu zostali chłopcy z ZS w Małaszewiczach, a nasi chłopcy zajęli V m-ce w powiecie.

Dnia 28.11.2018r. w LO im. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim po raz pierwszy odbył sie finał powiatu w piłce nożnej halowej dziewcząt. W zawodach startowało 5-ć drużyn: LO i ZSE z Międzyrzeca Podlaskiego, LO z Wisznic, ZS z Janowa Podlaskiego i ZS z Małaszewicz.Nasze uczennice po zwycięstwach z ZSE i LO z Wisznic w finale pokonały ZS z Janowa Podlaskiego. Tym samym zostały mistrzyniami powiatu zdobywając puchar BSZS i awans do finału rejonu.