Dnia 16 października 2018r. odbyła się wycieczka klasy 2b do Siedlec. Pierwszym punktem wyjazdu był Park Trampolin „JumpOut”. Uczniowie najpierw wykonali krótką rozgrzewkę prowadzoną przez trenera, by następnie móc bezpiecznie skorzystać z atrakcji, takich jak basen z gąbkami czy trampoliny sportowe. Po dosyć męczącym wysiłku klasa udała się do pobliskiej galerii, gdzie mogła odpocząć i się posilić. Kolejną długo wyczekiwaną rozrywką był Escape Room „Wagarownia”. Zamknięci w pokoju na 60 minut, musieli rozwiązać wiele zagadek, by móc się z niego wydostać. Jednym udało się tego dokonać w dość krótkim czasie, dzięki współpracy i sprytowi, drudzy zaś potrzebowali go trochę więcej. Mimo wszystko każdy dobrze się bawił. Ostatnią atrakcją było kino i „Venom” - najnowszy film Marvela, który i tym razem nie zawiódł widzów. Po dosyć emocjonujących rozrywkach uczniowie udali się w drogę powrotną. Opiekunami były p. Katarzyna Łysakowska i p. Renata Stefaniuk, które zasługują na ogromne podziękowanie za świetną organizację, opiekę i poświęcony swój cenny czas.
D.K. –kl. IIB