28 września w Zespole Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim odbył się etap powiatowy VI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Wiktoria Kopron, Dorota Marciniuk i Jakub Czwerko . Podczas etapu powiatowego uczestnicy musieli odpowiedzieć na 25 pytań w ciągu 60 minut.

Zwycięzcami etapu powiatowego olimpiady zostali uczniowie naszego LO. Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Kopron kl. II A , drugie miejsce zdobył Jakub Czwerko z tej samej klasy. Nagrodzonym Wiktorii i Jakubowi oraz szkolnej koordynator –p. Annie Butrym serdecznie gratulujemy. Zwycięzcom życzymy powodzenia podczas Finału Regionalnego 10 października 2018 r. we Włodawie. Etap powiatowy poprzedzony był etapem szkolnym w dniu 21 września 2018 r. W LO Sikorski udział wzięło 34 uczniów.