W czwartek 08.03.2018r. w naszym liceum odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Na początku dyrektor szkoły, pan Artur Grzyb w imieniu swoim oraz Pana Starosty złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom. Przygotował także miłą niespodziankę w postaci słodkich grzybków, którymi poczęstował wszystkie panie. Następnie odbyła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klas pierwszych i drugich pod kierunkiem nauczyciela bibliotekarza pani Małgorzaty Kowalczyk i nauczyciela języka rosyjskiego p. Katarzyny Łysakowskiej. Zgromadzeni na sali uczniowie, nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły mieli okazję usłyszeć interpretację piosenki „Być kobietą” z repertuaru Alicji Majewskiej, w wykonaniu Karoliny Mironiuk z kl. Ib. Gwoździem programu był humorystyczny skecz pt.: „Samiec na polowaniu”, który wykonała niezwykle charyzmatyczna męska grupa kabaretowa, w rolach głównych wystąpili: Wiktor Krukowski kl. Ic- samiec, Bartosz Kurianowicz kl. IIb- lachon, Maciej Oleksiuk kl. Ib- druga samica oraz Rafał Prządka kl. Ib- dominator. W rolę konferansjerów wcieli się: Jan Huczko-przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz Kaceper Protaś z kl. Ib. Podsumowaniem programu było wystąpienie Dominika Ignaciuka- ucznia klasy IIa, który zagrał na gitarze elektrycznej utwór z repertuaru Imagine Dragons "Believer".