Nasi wolontariusze Liceum Ogólnokształcącego podsumowują półrocze współpracy ze Świetlicą Socjoterapeutyczną- Strefa Serca. Był to bardzo pracowity semestr. Pomoc w odrabianiu prac domowych, nauka krótkich wierszy na pamięć, bądź też nadrabianie małych zaległości szkolnych- nie dość, że zbliżają do siebie wolontariuszy i dzieci, to jeszcze uczą systematyczności w tym co robimy na co dzień. Dzieci z którymi pracujemy są bardzo zadowolone i pełne energii. Również w ferie świetnie się bawiliśmy, czy to na lodowisku czy wspólnie przygotowując wiosenne dekoracje, bądź też zabawy rekreacyjne. Pod czujnym okiem p. Klaudii i p. Magdy oraz wolontariuszy- ustalali wspólny kodeks korzystania ze świetlicy, który oczywiście zobowiązali się przestrzegać. Bogaci o nowe doświadczenia, jak i przyjaźnie wolontariusze - nie poprzestają w działaniu! Od nowego semestru planują jeszcze bardziej starać się pomagać małym podopiecznym, tak by na ich twarzach zawsze gościły piękne uśmiechy.

Gabrysia Dębowska klasa 1C