Dnia 8 listopada 2017r. odbyła się wycieczka klas pierwszych do Warszawy. Uczniowie wraz z opiekunami mieli szanse skorzystać z wielu ciekawych atrakcji.
Wyjazd zaczęto od pobytu w Cinema Drive - innowacyjnym programie edukacyjnym w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Najpierw została wyświetlona projekcja filmowa, na podstawie, której uczniowie rozwiązali test. Na koniec nagrodzono tych najlepszych. Kolejnym punktem wycieczki była Telewizja Polska. Tam uczestnicy dowiedzieli się wielu ciekawostek i tajemnic skrywanych przez telewizję. Mieli okazję zwiedzić poszczególne plany, a nawet zobaczyć na własne oczy jedną z audycji. Najciekawszym programem wycieczki były pokoje zagadek . Escape Room jest to zabawa polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Jednak aby to zrobić, należy rozwiązać szereg różnorodnych zadań i trudnych zagadek. Ostatnią atrakcją był przejazd do Złotych Tarasów, gdzie każdy mógł zjeść małe co nieco .
Wzbogaceni o wiedzę i doświadczenie uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejną, równie świetną i ciekawą wycieczkę.

Dominika Komoń klasa IB