W Zespole Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim 10 października 2017 roku odbył się powiatowy etap V Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Katarzyna Petruk kl. III B, Rafał Stepulak kl. I C, Weronika Łaziuk kl. I A. Podczas etapu powiatowego uczestnicy musieli odpowiedzieć na 25 pytań w ciągu 60 minut. Zwyciężczynią olimpiady została Katarzyna Petruk uczennica klasy trzeciej B. Nagrodzonej Katarzynie i szkolnej koordynator - p. Annie Butrym serdecznie gratulujemy. Zwyciężczyni olimpiady życzymy powodzenia podczas finału 19 października w Rykach. Etap szkolny olimpiady odbył się 22 września 2017 r. i wzięło w niej udział 20 uczniów naszej szkoły.