W piątek 29 kwietnia uczniowie klas trzecich oficjalnie zakończyli edukację w szkole ponadgimnazjalnej. Na uroczystość zakończenia roku szkolnego poprzedzoną Mszą św. przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski Zbigniew Kot, Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski i jednocześnie były Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Krzysztof Adamowicz, Przewodniczący Rady Rodziców Jerzy Saczuk oraz Prezes Banku Społdzielczego w Międzyrzecu Podlaskim Wiesław Kozaczuk.

Uroczystość obfitowała w nagrody i wyróżnienia, które popłynęły do tegorocznych abselwentów. Na forum szkoły statuetki "Absolwent Prymus" odebrali uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Ponadto wyróżnieni zostali uczniowie: ze stuprocentową frekwencją, reprezentujący szkołę w poczcie sztandarowym, pracujący w wolontariacie, aktywnie działający w Saomorządzie Uczniowskim, odnoszący sukcesy w konkursach i olimpiadach, a także reprezentujący szkołę w licznych zawodach sportowych na szczeblu powiatowym, rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było rozlosowanie laptopa, ufundowanego przez prezesa Banku Spółdzielczego wśród wszystkich uczniów liceum. Nagroda powędrowała do absolwentki, uczennicy klasy 3c. Zgodnie z zapowiedzią Dyrektora losowanie laptopa dla uczniów liceum ma stać się miłą tradycją szkoły.

Spotkanie zakończyło się podziękowaniami uczniów klas trzecich skierowanymi do Dyrekcji, nauczycieli oraz młodszych kolegów i koleżanek. Uczniowie klas drugich natomiast do swoich starszych kolegów kierowali serdeczne życzenia, zwłaszcza powodzenia na egzaminie maturalnym.